عنوان مقاله : آموزش ساخت فلش مموري قابل بوت
تاریخ درج : 1393/08/10
چکیده : يكي از راه هاي بسيار مناسب براي نصب سيستم عامل هاي مختلف (operating systems ) بروي برخي از كامپيوتر ها ( مانند نت بوك ها ( Netbook ) كه فاقد ديسك خوان DVD و CD مي باشند ) استفاده از حافظه هاي جانبي مانند فلش مموري ها ( Flash memory ) مي باشد.
عنوان مقاله : نکات طراحی سایت - روشهایی برای کاهش زمان لود صفحات وب
تاریخ درج : 1391/03/08
چکیده : زمان لازم برای بارگذاری ( load ) باز شدن صفحات وب از دغدغه‌های اصلی صاحبان وب‌سایت‌ها است. در این مقاله با ده روش موثر در ارائه سریع تر صفحات آشنا می شوید...
عنوان مقاله : نکات کلیدی در طراحی سایت
تاریخ درج : 1391/03/08
چکیده : براى موفق شدن دیجیتالى، باید به فضاى دیجیتالى آشنا بود و دیجیتالى فکر کرد. نکاتى که در ادامه مى خوانید خیلى از مسائل طراحى، تجارت الکترونیک و مسائل فنى را در برگرفته است. البته هنوز کتابى به طور خاص به فارسى در مورد نکات تئورى در طراحى سایت هاى وب عرضه نشده است. به هر حال، به کار گیرى این اصول به ظاهر ساده مى تواند راهگشاى موفقیت هاى بزرگ باشد.
عنوان مقاله : روان شناسی رنگ ها در طراحی سایت
تاریخ درج : 1391/03/08
چکیده : یکی از اصول بسیار مهم و کلیدی در طراحی صفحات وب ، توجه به اصل رنگ بندی صفحات و استفاده از رنگ های مکمل و ترکیبی مطلوبی است که کاربران بتوانند بر اساس اصل سهولت و جذابیت صفحه ، به مشاهده مطالب آن بپردازند. این که چه رنگی متناسب سایت های وب است ، پرسشی است که کارشناسان وب ، خیلی پاسخ جامع و کاملی برای ان ارایه نکرده اند و کم تر متخصصات طراحی وب به مسیله روان شناسی رنک ها در طراحی سایت ، توجه کرده اند.
عنوان مقاله : اجتناب از 4 نوع تاکتیک انتحاری در طراحی وب سایت
تاریخ درج : 1391/03/08
چکیده : وب سایت شما در واقع سفیر آنلاین شما در اینترنت است که پورتال اطلاعات شما را برای تمامی مشتریان بالقوه شما فراهم می کند. مانند هر چیز دیگری، همیشه راههای درست و نادرست در مورد طراحی وب سایت شما می تواند به معنی خودکش آنلاین باشد! در اینجا برخی از اشتباهات کلیدی در مورد طراحی وب سایت و راه های اجتناب از آن به شما ارائه می شود:
123
(بازگشت)